• Programma

  • Datum WedstrijdPlaatsDetails
    23 nov. 17:30KZC CJ1 - AquaWaarD CJ1BEVERWIJK
    23 nov. 18:20KZC BCM1 - VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1BEVERWIJK
    23 nov. 18:45DWT EG1 - KZC EG2HAARLEM
    23 nov. 18:55De Dolfijn BJ1 - KZC BJ1AMSTERDAM
    23 nov. 19:05KZC H2 - ZPCH H2BEVERWIJK
    23 nov. 19:15ZV Haerlem DG1 - KZC DG1HAARLEM
    23 nov. 19:50KZC Da2 - AquaWaarD Da1BEVERWIJK
    23 nov. 20:35KZC H4 - West-Friesland (SG) H4BEVERWIJK
    23 nov. 21:00KZC Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2AMSTERDAM
    23 nov. 21:20KZC H5 - ZV De Zaan H9BEVERWIJK
    24 nov. 17:05AZ&PC De Futen DG1 - KZC DG2AMSTELVEEN
    30 nov. 14:45De Dolfijn BCM1 - KZC BCM1AMSTERDAM
    30 nov. 17:30KZC DG2 - DAW DG1BEVERWIJK
    30 nov. 18:15KZC CJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2BEVERWIJK
    30 nov. 19:05KZC BJ1 - AZ&PC De Futen BJ1/De Amstel/Oceanus BJ1BEVERWIJK
    30 nov. 19:15ZPCH H4 - KZC H5HOOFDDORP
    30 nov. 19:50KZC H1 - De Snippen H1BEVERWIJK
    30 nov. 20:40De Reuring H2 - KZC H3NOORD-SCHARWOUDE
    30 nov. 20:55KZC Da2 - WZ&PC Purmerend Da1BEVERWIJK
    30 nov. 21:00AquaWaarD H1 - KZC H2HEERHUGOWAARD
    30 nov. 21:40KZC H4 - WZ&PC Purmerend H2BEVERWIJK
    7 dec. 14:15De Ham DG3 - KZC DG2KROMMENIE
    7 dec. 16:30De Ham CJ2 - KZC CJ1KROMMENIE
    7 dec. 17:40KZC BCM1 - UZSC BCM2BEVERWIJK
    7 dec. 18:25KZC H3 - ZV Haerlem H6BEVERWIJK
    7 dec. 19:10KZC H2 - DAW H3BEVERWIJK
    7 dec. 19:55KZC H4 - De Ham H7BEVERWIJK
    7 dec. 20:00WZ&PC Purmerend Da2 - KZC Da2PURMEREND
    7 dec. 20:40KZC H5 - De Waterwolf H2BEVERWIJK
    7 dec. 20:55ZPCH/VZV BJ1 - KZC BJ1HOOFDDORP
    8 dec. 18:30AZ&PC De Futen H1 - KZC H1AMSTELVEEN
    14 dec. 15:15VZV DG1 - KZC DG1IJMUIDEN
    14 dec. 17:40KZC DG2 - AZ&PC De Futen DG1BEVERWIJK
    14 dec. 18:25KZC H3 - DAW H4BEVERWIJK
    14 dec. 18:50ZV De Zaan H9 - KZC H5ZAANDAM
    14 dec. 19:10KZC BJ1 - WZ&PC Purmerend BJ1BEVERWIJK
    14 dec. 19:15DJK-ZAR H1 - KZC H1AMSTERDAM
    14 dec. 19:55KZC H2 - VZV H3BEVERWIJK
    14 dec. 20:10MSV-Zeemacht Da1 - KZC Da2DEN HELDER
    15 dec. 15:00Het Y CJ1 - KZC CJ1AMSTERDAM
    15 dec. 17:00ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 - KZC BCM1HOOFDDORP
    11 jan. 17:05KZC DG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3BEVERWIJK
    11 jan. 17:15De Meerkoeten H1 - KZC H2AMSTERDAM
    11 jan. 17:15De Ham BJ2 - KZC BJ1KROMMENIE
    11 jan. 17:50KZC Da2 - De Reuring Da2BEVERWIJK